Etkinlik & FuarHaberler

CNR Avrasya Boat Show 2020

0

15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı ( 22 Şubat – 01 Mart )

Nauta da CNR Avrasya Boat Show ile dünyaya açılıyor.

Dünyanın en büyük iki tekne ve yat fuarından biri 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı – CNR Avrasya Boat Show, 22 Şubat – 01 Mart 2020 tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde binlerce deniz severi buluşturmaya hazırlanıyor.

CNR Avrasya Boat Show’un 85 bin metrekarelik fuar alanında, dünyaca ünlü megayat, motoryat ve yelkenli markalarının yanı sıra NAUTA Marin gibi yerli üretimin gururu tekneler de görücüye çıkacak. NAUTA 6.20 (60 HP Suzuki motor ile) ve NAUTA 7.80 (200 HP Suzuki motor ile) modellerinin dünya lansmanını CNR Avrasya Boat Show’da yapacak olan Akersan Denizcilik, sektörde 22 yıllık bir tecrübeye sahip. Akersan’nın zevkli tasarım, güçlü teknoloji ve kaliteli üretimle geliştirdiği NAUTA 6.80 (80 HP YANMAR motor ile), deniz, göl ve nehir gibi suyun olduğu her yerde kullanılma özelliği ile fark yaratıyor.

Sadelik, estetik ve mükemmelliğin buluştuğu NAUTA serisi, üretimde kullanılan vakum infüzyon ve RTM (Çift Kalıp) teknolojisi sayesinde segmentinin en iddialıları arasında yer alıyor. Merakla beklenen yeni modellerinin tanıtımını ilk kez CNR Avrasya Boat Show’da sergileyecek olan Nauta dengeli ve geniş kullanım alanı ile de göz dolduracak.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar