Etkinlik & FuarMotoryat

Ferretti Group modellerini Palm Beach Uluslararası Boat Show’da sergileyecek

0

Palm Beach Uluslararası Tekne Fuarı, dünyanın en iyi süperyatlarının, teknelerinin ve sergi sahiplerinin güneşli West Palm Beach’te buluştuğu Florida’nın doğu kıyısına geri dönüyor. 23 – 26 Mart tarihleri arasında düzenlenen 2023 tekne şovu, Amerika Birleşik Devletleri tekne takviminde en çok beklenen etkinliklerden biri olacak. Ferretti Group, Amerika pazarındaki varlığını güçlendirmeye devam ediyor ve geçen Şubat ayında Discover Boating Miami Uluslararası Tekne Fuarı’na katıldıktan sonra özenle seçilmiş altı modelden oluşan bir filoyla Doğu Kıyısı’na geri dönüyor.

ABD sularında sıçrama yapmaya hazır olan wallypower58X, yatın uluslararası lansmanından yirmi yıl sonra, wallypower118’in yenilikçi estetiğini kutlayan dünya prömiyerinde başrolde olacak. Modelin gerçek yeniliği, her biri 600 beygir gücündeki dört adede kadar Mercury Verado V12 motoru, tekne sahibinin ve misafirlerinin suya geçişini engellemeden desteklemek üzere tasarlanan yattaki arka bölümün konfigürasyonunda tanımlanabilir. Süperyattaki en ayırt edici unsurlar arasında ‘sihirli lomboz’ da bulunuyor: Pencereler genellikle gövdenin estetiğini etkilediğinden, bunların tamamen ortadan kaldırılmasına ve yerine teknenin her iki yanına kurulu video kameraların yerleştirilmesine karar verildi. Bu çözüm sadece daha az bakım gerektirmeyecek, aynı zamanda camın zarar görme riskini de ortadan kaldıracak ve en önemlisi maksimum mahremiyet sağlayacak.

2023 yılında denize indirilen en ilgi çekici yatlardan biri olan yatta, Grup markalarını en iyi temsil eden bazı modeller de etkinlikte yer alacak:

• Pershing 8X

• Ferretti Yachts 780

• Custom Line Navetta 42

• Riva 88′ Folgore

• Riva 130′ Bellissima

ABD merkezli prestijli etkinlik, Ferretti Group’un seçkin İtalyan ve uluslararası markalarla olan ortaklıklarını gözler önüne seriyor: Dolce&Gabbana, Grubun üniformalarını tasarlarken La Scolca ve Pommery’nin en kaliteli şarapları, konuklara bir kutlama kadehi kaldırmaya hazır. Grubun güvenilir otomotiv iş ortağı, Flexjet ile yapılan iş birliği sayesinde hava taşımacılığının mevcut olduğu yeni Range Rover serisinde müşterilere ve araç sahiplerine bir araç hizmeti sunan Range Rover’dır. Koleksiyon ayrıca, Grup markaları için özel olarak yaratılan özel tasarımlı muhteşem sınırlı sayıdaki modellerini sergileyen uzun süreli iş ortağı Seabob’u da içeriyor. Sponsor kadrosu, Monaco Yacht Club ile yapılan işbirliği ile tamamlandı.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar