AksesuarVideo

Hidrohoist, HydroPort Epic yüzen jet ski iskelesini piyasaya sundu

1

Yüzen bir jet ski iskelesi onu ilk gördüğünüzde ‘asla işe yaramaz’ diye düşündüğünüz fikirlerden biri fakat ilk başta pek olası görünmese de gerçek şu ki, jet skiler için tasarlanan yüzen iskele mükemmel bir şekilde çalışıyor, gövdeyi ve hassas iç kısımları kirlenmeye karşı koruyor, kötü havalarda bile güvenli tutuş ve koruma sağlıyor.

Bir süredir piyasada olan ve pazardaki ilklerden birini gerçekleştiren Hidrohoist, çoğu marinada halihazırda var olan kızak sisteminin güncellenme zamanının geldiğine karar verdi.

En büyük fark, kaymayan bir yüzeye sahip daha geniş bir destekli yürütme yoluna sahip olan iskelenin, daha kolay ve daha güvenli olması, kızağın kaydırma sisteminin ve kolayca temizlenebiliyor oluşuna kadar çok daha basit bir kullanım sağlıyor.

İskele platformu suyu daha hızlı bir şekilde gideren gelişmiş drenaj sistemi ile donatılmış. Platform UV korumalı tekerlek setine sahip ve 900 kg’a kadar ağırlık taşımayı destekliyor ayrıca daha düzgün bir yükleme ve indirme sürecine izin veren yeniden tasarlanmış bir arka girişe sahip.

Mevcut müşterileri akılda tutarak bu platforma mevcut HydroPort Extreme modeliyle birlikte kurabilirlik özelliği eklenmiş böylece marina HydroPort filosunu büyütmeye devam edebilecek. Platformun fiyatları ise 1514 pound’dan başlıyor.

1 Yorum

  1. Jetski platformu fiyatı nedir

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Aksesuar