Etkinlik & FuarMotoryat

Jeanneau’nun Yeni DB/37 motoryatının prömiyeri boot Düsseldorf’da yapıldı

0

Jeanneau, dünya prömiyerini 21 Ocak Cumartesi günü boot Düsseldorf’da yapan yeni DB/37 ile DB Yachts serisini genişletiyor.

Jeanneau’nun tüm ustalığından ve yaratıcılığından yararlanan DB/37’nin içten ve dıştan takmalı versiyonları mevcut ve ayırt edici bir kişiliğe sahip Camillo Garroni tarafından tasarlanan aerodinamik bir silüete sahip.

Bu yeni model, DB/43’ü başarılı kılan temel ilkeleri destekleyen DB Yachts serisini mükemmel bir şekilde temsil ediyor. Yatın güverte planı, dış alana ve teknede kolay hareket etmeye ayrıcalık tanır ve demirlemede, yan teraslar kokpiti denize doğru uzatabilir.

DB Yachts serisinin “Beklediğinizden daha fazlası” vaadine sadık kalan DB/37, özel yaşam alanları ve günlük teknede benzersiz olan rafine iç mekanı ile seyir konusunda usta olan herkesi baştan çıkarıyor.

Davetkar ve koruyucu DB/37, denizden tam anlamıyla faydalanmanız, unutulmaz anlar yaşamanız ve paylaşmanız için tasarlandı. Optimum iç yerleşim düzeniyle gerçek bir parti teknesi olan tekne, aynı zamanda teknede daha uzun süre kalma imkanı da sunuyor ve tüm bunları zarif hatların şık cazibesiyle yapıyor.

Jeanneau, yeni DB/37’nin dahili versiyonunu boot Düsseldorf’da Salon 5’te C19 Standında sergileyecek. Dun Laoghaire’deki MGM Boats Jeanneau’nun İrlandalı acentesi, daha fazla ayrıntı için fuar boyunca hazır olacak.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar