Etkinlik & FuarHaberler

Kore Uluslararası Tekne Fuarı bu yılın Haziran ayında gerçekleşecek

0

KIBS 2020, yurtdışı katılımı olmayan, yalnızca endüstride faaliyet gösteren bir etkinlik olarak gerçekleştirilecek.

Kore Uluslararası Tekne Fuarı’nın (KIBS) organizatörü yaptığı açıklamada 5-7 Haziran 2020’de planlandığı gibi organizasyonun gerçekleştirileceğini planladı.

KIBS, geçen yıl planlandığı gibi, Kore’de eğlence amaçlı teknecilikle sinerjiye sahip son derece popüler bir etkinlik olan ulusal eğlence balıkçılık gösterisi KOFISH ile birleştiriliyor. Etkinlikte; denizcilik endüstrisinin balıkçı teknesi sektörü, 5m-10m arası römork monteli ve dıştan takma motorlu teknelerinin sergilenmesi bekleniyor.

Bu yıl Şubat ayında COVID-19 virüsünden sert bir şekilde etkilenen Kore, enfekte olmuş insanları takip eden ve izleyen bir programı kullanarak salgınla mücadele etti böylece hızlı ve etkili bir şekilde sonuç aldı. Kore’deki son koronavirüs istatistikleri, 10774 toplam vakanın 9072’sinin iyileştiği 248 kayıtlı ölümün gerçekleştiğini göstermekte.

KIBS danışmanı yaptığı açıklamada; “Şubat ayında COVID-19 salgını patlak verdiğinden ve tekne şovlarının zamanlamasını etkilemeye başladığından beri gösteri Asya’da ve muhtemelen dünya çapında yeniden açılan ilk tekne gösterisi olma yolunda ilerliyor. KIBS, esas olarak, yurtdışı katılımı olmayan, sadece yerel sanayi amaçlı bir etkinlik olarak yürütülecektir. Sınırlı halka açık erişime izin verilebilir, ancak en son COVID-19 yönlendirme kurallarına ve yalnızca önceden rezervasyon yapılmış bir giriş süresine uyacaktır.” dedi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar