Etkinlik & FuarHaberler

Koronavirüs nedeniyle PalmaVela’nın 17. etkinliği ertelendi

0

İspanyol hükümeti tarafından koronavirüs pandemisi nedeniyle kararlaştırılan mevcut alarm durumunun genişletilmesi, PalmaVela regatta’nın 17. etkinliğinin organizatörlerini Palma’da etkinliği ertelemesine yol açtı. (başlangıç tarihi 6-10 Mayıs)

Karar devam eden küresel sağlık krizinden sorumlu bir egzersiz olarak tanımlayan Regatta organizatörleri Real Club Náutico de Palma tarafından açıklandı.

RCNP başkanı Emérico Fuster, bu zor zamanlarda herkes için sağlık otoritelerinin tavsiyelerine uymak ve serin bir kafa tutmak gerektiğini ilan etti ve “Şimdi önemli olan bu virüsün yıkıcı sonuçlarını mümkün olduğunca en aza indirmeye katkıda bulunmak. İşçilerimizin, ortaklarımızın, denizcilerin ve PalmaVela’da her zaman gördüğümüz yüksek rekabetçiliğin sağlığını garanti etmeliyiz ve gelecek ve sonra günlük hayata ve yarışlara dönebileceğiz.” Şeklinde konuştu.

Başlangıç olarak bu yıl 2020 için planlanan 17. PalmaVela için yeni tarihler, mevcut durum yeni bir yarış programının planlanmasına izin verdiği anda açıklanacak.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar