HaberlerMotoryat

Numarine Beş XP Süperyatın Satışını Duyurdu

0

Gebze, Türkiye’de bulunan lüks yat üreticisi Numarine, her müşterinin bireysel istek ve ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış 18 ila 39 metre uzunluğunda motor yatlar inşa etmektedir.

Türkiye’nin önde gelen performans yat üreticisi Numarine, XP serisinden beş yeni süperyat sattığını duyurdu.

Dört yeni 26XP süperyatın hepsi aynı platform üzerine inşa edilecek ve ana güvertede büyük bir salon, geniş bir flybridge ve alt güvertedeki dört konuk kabini ile aynı tasarım düzenine sahip olacak ve teknenin iç tasarımı ve malzemelerin hepsi tekne sahibinin kendi zevkine göre özelleştirilebilecek.

Üç süperyat arasındaki tek büyük fark, kullanılan tekne ve motor tipleri. Bir Yat, bir çift MAN 1200hp motorlu yarı deplasmanlı bir gövdeye sahip olacak. Bu arada diğer üç yat, her biri 560-800hp’lik çift MAN motorlu deplasman gövdelerine sahip olacak.

Hem 26XP hem de 32XP, Can Yalman tarafından tasarlandı. Son satışlardan bahseden Numarine’nin kurucusu Ömer Malaz ise yaptığı açıklamada, “Bir dizi satışı onaylamaktan heyecan duyuyoruz. Bu başarılar serinin ilgisini ve popülerliğini göstermektedir. Beş uluslararası müşterinin yüksek kaliteli ve kusursuz Numarine tarzının ne olduğunu deneyimlemesinden çok memnunuz.” dedi.

Numarine’nin XP Serisinden dört adet yeni 25,6 metre 26XP modeli ve 32,5 metre 32XP’nin dördüncü adedini sattı. Bu Numarine’nin toplamda 10 26XP süperyat sattığı anlamına geliyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler