Etkinlik & Fuar

Palm Beach International Boat Show 2020 sanal olarak yapılacak

0

Son olarak 8 Nisan’da yaptığımız haberde bu yıl 35. kez düzenlenmesi planlanan Palm Beach International Boat Show 2020’nin, Mart ayından beri yapılan ertelemeler sonucunda süresiz olarak ertelendiğini duyurmuştuk. Ayrıca 17 Nisan’da yapılacak bir görüşmeyle fuarın geleceğinin biraz daha netlik kazanacağını belirtmiştik.

Fuar yönetimi, yaptığı toplantıların sonuçlarını bugün resmi olarak açıkladı. Palm Beach yönetimi, 35 yıllık geleneği devam ettirmek ve sekteye uğramaması adına yenilikçi bir karar alarak fuarı sanal ortama taşımaya karar verdi.

Buna da göz atın: Palm Beach 2019’da satılan yatlar

Süresiz ertelemeden hemen önce, son olarak 14-17 Mayıs tarihlerine ertelenen fuarın yine aynı tarihlere ama bu sefer sanal olarak alındığı açıklandı. Florida’nın Palm Beach bölgesindeki yetkili mercilerin de destekleriyle hazırlanacak olan sanal fuarın 35 yıldır olduğu gibi yenilikleri ziyaretçilerine aktaracağı belirtildi.

Katılımcı konusunda görüşmeler sürse de şu ana kadar yapılan görüşmeler sonucu 500 civarında bir katılımcı firma beklenildiği de açıklandı. Özellikle ürünlerini tanıtan firmaların da ekonomik durumları gözetilerek sanal fuarın çok daha ekonomik bir bütçeyle katılımcılara açılacağının altı çizildi. İlerleyen günlerde sanal fuar ile ilgili detaylar belli oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar