Aksesuar

Su altında çekim yapmak için Gladius Mini

0

Gladius Mini su altı aracı ile sualtında 4K çekim yapabilir. Görüntü ve videolarınızı canlı yayın olarak aktarabilirsiniz.

Gladıus su altı cihazı 100 – 150 metre derinliğe inebilen, su altı keşfi yapabilen, 4K çekim özelliğine sahip canlı görüntü aktarımı yapan bir cihazdır. Su altında gece gündüz fark etmeksizin kullanılabilir. Gemi yolculuğunuzda okyanus, deniz vs. fark etmeden her türlü su da yaşayacağınız olası bir sorunda su altında sizin için göreve hazırdır. Hem hobi faaliyetlerinizde hem de profesyonel işlerinizde kullanabileceğiniz Gladius Mini su altı aracı ile su altında çekim kalitenizi arttırabilirsiniz.

Su altı keşifleriniz için ve aynı zamanda arama kurtarma faaliyetlerinde, gemilerin su altından kontrolünde, barajların rezervuar kontrolünde kullanılmak için geliştirilmiştir.Gece ve gündüz su altında çekim yapabilmek için tasarlanmıştır. Dalgıçların suya giremeyeceği tehlikeli sularda ve olumsuz hava şartlarında dalgıçların yerine göreve hazırdır. Aynı zamanda cihazımızın sizlere tanıdığı imkan sayesinde, çekmekte olduğunuz videoları youtube üzerinden canlı olarak yayımlayabilirsiniz.

Gladius Mini Su Altı Aracı ile baraj rezervuar kontrolü, batık arama, arama kurtarma, gemi ve yat altı hasar tespiti, balık yetiştiriciliği ve balıkçılık gibi birçok sektörde çözüm üretebilirsiniz.

Gladius Mini Su Altı Aracı, ülkemizde de satışa sunuldu.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Aksesuar