Etkinlik & FuarMotoryat

Trio ilk kez CNR Yatch Festival’de sergileyecek

0

Yirmi yıldan bu yana dünyanın en prestijli teknelerini deniz severlerle buluşturan Trio Deniz, iki yeni markasını Türkiye’de ilk kez CNR Yatch Festival’de tanıtacak. Trio Deniz, 13 – 18 Ekim 2020 tarihleri arasında, MarinTurk Marina / Pendik‘te organize edilecek festivalde, 7 farklı markanın 21 teknesi ile yer alacak.

Trio, Bluegame BGX70 ve Prestige 420 Fly ile büyüleyecek

Türk denizlerinde düzenlenen en prestijli deniz organizasyonu CNR Yatch Festival’de, Bluegame BGX70 ve Prestige 420 Fly‘ın Türkiye prömiyerleri yapılacak. Festivalin en gözde teknelerinden biri olacak Bluegame BGX70 tamamen yeni bir yat konseptini temsil ediyor: Devrim niteliğindeki bir tasarıma sahip OLAN BGX70, 70 metrelik bir yatta daha önce hiç görülmemiş, zarif hatları ve geniş yaşam alanlarını mükemmel bir şekilde birleştiren bir yerleşim düzenine sahip.

Prestige 420 Fly

Prestige 420 Fly, geniş iç hacimle güvenli ve konforlu deniz yolculuğunu etkili biçimde birleştiriyor. Prestige’in bu modeli, ağırlığın merkezileştirilmesi sayesinde mükemmel denge sağlayan bir V-Drive tahrik sistemine sahip. Teknedeki bu etkili ve yüksek performanslı çözüm, benzersiz bir seyir sağlıyor.

Kategorilerinin en iyileri olan mega yat, tekne ve yelkenlilerin sergilenecek CNR Yacht Festival’de, denizcilik sektörüne dair tüm aksesuar ve ekipmanlar yer alacak. CNR Yatch Festival’de, su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinlik de hayata geçirilecek.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar