Etkinlik & FuarMotoryat

Van der Valk: Cannes Yachting Festival’de heyecan devam ediyor

0

Cannes’da hararet Pazar gününe kadar devam ediyor. Yatçılık Festivali’nin düzenlendiği marina alanında girişte uygulanan Covid önlemleri ile fuar alanı çok güvenli ve atmosfer çok rahat.

Giderek daha popüler hale gelen bu etkinliğin dördüncü günü başlarken, Van der Valk yatlarına sürekli bir ziyaretçi akışı gerçekleşiyor. Sergilenen üç harika tekneye sahip olmak, doğal kaliteleri kadar büyük bir çekiciliğe sahip olduğunu kanıtlıyor.

27 metrelik Yükseltilmiş Pilothouse Helga, sahiplerinin onu devreye aldıklarında amaçladıkları gibi, kesinlikle kendi boyutunda nihai bir aile motoryatı. Ziyaretçileri, güzel pastel mavisi görünümüyle büyüleniyor ve büyük bir ana salon, dört süit ve beyaz badanalı meşe ve cevizden bazı zarif kaplamalar içeren keyifli bir iç mekana bakmayı seviyor.

Cannes’da ilk çıkışını yapan, tekrar eden bir müşteri için inşa edilen Explorer Venera’nın özel turu için randevular mevcut. 28 metrelik bir yat için olağanüstü bir hacim ve yaşam alanları sunuyor. Ayrıca tasarımcı Guido de Groot’un endüstriyel bir tat ve çatı katı hissi yaratmak için gerçekleştirdiği çalışma biçimini inceleme şansına da sahipsiniz.

Son olarak Van der Valk, Waterdream California 52’yi sunuyor. 14,62 metrelik bu harika hafta sonu teknesi, 2020 World Yacht Trophies 2020’de 45-64 fit kategorisinde ‘En Yenilikçi Ödülü’ kazandı ve Cannes’daki rıhtımı aydınlattı. Bunun nedenini görmek ise kolay. En iyi teknelerin bu hat-trick’inin yanı sıra, SYE 224 ve SYE 037’deki stantlarını ziyaret edenler aynı zamanda ilk Van der Valk dergisinin bir kopyasını da alıyorlar.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar