HaberlerMotoryatVideo

Yeni Evinrude E-TEC G2 motor tanıtıldı

0

Evinrude E-TEC G2’de safkan güç standart olarak sunuluyor. Tam istediğiniz yer ve zamanda %30 daha fazla tork üretip tekneyi sudan çıkartıp, yükseltirken sizi de koltuğa yapıştırıyor. Bu güçle açık denizlerde büyük dalgalarda, rahat seyir yapmanız sağlanmakta. İster su kayağı yapın, ister teknenin arkasından su oyuncakları çekin, Sadece güç isteyenler için, hassas güç Evinrude G2’de mevcut.

EN GÜÇLÜSÜ

Evinrude HO modelleri teknenizi limitine ulaştırır. Hıza mı ihtiyacınız var? Tekne üreticinizin maksimum motor gücünü HO modellerimizden birini seçin ve teknenizin ne kadar hızlı gidebildiğini görün.

Direk enjeksiyon teknolojimiz, rekabete göre daha üstün bir teknolojidir. Bu sayede tekneniz en hızlı kalkışı sağlar.

EN YÜKSEK TORK            

E-TEC G2 rekabete göre yanma odasında aynı patlama zamanında iki misli güç üretir. Bu sayede %30 daha fazla tork ile kalbinizi yerinden çıkaran akselerasyon, dalgalardan uçarken control ve ağır yükler taşırken ekstra kofor sağlar.

EN İYİ KONTROL              

E-TEC G2 istediğiniz gücü rolantiden tam yola kadar hassas bir şekilde sağlar. Endüstrinin en düşük rölanti devirlerinde çalışır.

E-TEC direkt enjektörü yakıt ve hava karışımını hassas bir şekilde ayarlar aynı zamanda gaz tepkisini mükemmel ayarlar.

Icon II gaz kolu üzerindeki TouchTroll düğmesi sayesinde motor devrini 50 rpm aralıklarla hassas olarak ayarlayabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler