Yelken

BAVARIA C46’nın dünya prömiyeri Cannes Yacht Festival 2023’de gerçekleştirilecek

0

Bavaria Yachts, yeni BAVARIA C46 ile Cannes’daki 2023 Yat Festivali’nde yeni nesil C-LINE’ı tanıtıyor. BAVARIA C46, akıllı iç tasarım, olağanüstü yelkencilik nitelikleri ve yenilikçi çözümlerin birleşimiyle yeni standartlar belirliyor. Uluslararası jüri tarafından Yılın Avrupa Yatı Ödülü’nün 2024 Avrupa Yılın Yatı’na aday gösterilmesi, bu tamamen yeni gelişmenin bir başka kanıtı durumunda. Yeni BAVARIA C46, Bavaria’nın uzun süredir devam eden gücünü yenilikçi katma değerle birleştiren ve böylece birçok müşteri ve çok çeşitli gereksinimler için ikna edici çözümler bulan modern bir yattır. BAVARIA C46’nın dünya prömiyeri 12 Eylül’de Cannes’daki Yat Festivali’nde kutlanacak.

Bavaria Yachts, yeni BAVARIA C46 ile Cannes, Southampton ve Cenova’daki tekne fuarlarında C-LINE’ın modern yelkenli yatlarının bir sonraki adımını sunuyor. Yeni BAVARIA C46, önceki yatlarla karşılaştırıldığında net bir katma değer sunuyor ve konsepti nedeniyle çok çeşitli ihtiyaçlar için benzersiz anlara olanak tanıyor. Başarılı C-LINE konsepti her alanda daha da geliştirildi ve yeniden yorumlandı. BAVARIA C46, tipik Bavaria alanını ve kanıtlanmış Made in German sağlamlığını, daha fazla yelken performansı ve teknede daha fazla rahatlık hissi ile birleştiriyor. BAVARIA V-Bow ve Chines silueti ile gövde tasarımının karakteristik özellikleri, BAVARIA C46’ya fantastik yelken performansı kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda salon ve kabinlerde güverte altında ek etkileyici alan ve rahatlık sağlıyor.

Süperyat ister küçük bir mürettebatla rahat ve güvenli bir yelkencilik, ister tek başına yelkencilik, ister büyük bir mürettebatla sportif tutkularla seyir olsun; 115 m2’lik yelken alanına sahip altı isteğe bağlı vinç konumuyla maksimum yelken keyfi için gerekli tüm seçenekleri sunuyor. Güçlü lityum piller, BAVARIA C46’daki sarma sistemi ve diğer tüketiciler için gerekli enerjiyi sağlıyor ve ayrıca ek güç üretimi için bimini üzerindeki çıkarılabilir güneş panelleriyle birlikte kullanılıyor.

Bavaria Yachts’ın yelkenli yatları 45 yıldır geniş alanları ve geniş kabinleriyle tanınıyor. Çekici bir tasarıma ve yüksek kaliteli donanıma ek olarak, geliştirme sırasındaki net amaç, tekne sahipleri ve mürettebat için geniş ve iletişimsel bir salon yaratırken aynı zamanda rahat kabinlerde maksimum mahremiyet sunmaktı. Güverte altı da dahil olmak üzere çeşitli yerleşim düzenleri, ister büyük bir mürettebatla sosyal kıyı seyirleri için, ister küçük bir mürettebat veya aile ile uzun yolculuklar için mümkün olan en büyük kişiselleştirmeyi sunuyor.

Yeni BAVARIA C46’yı dünya prömiyerinde 12-17 Eylül tarihleri arasında Cannes Yat Festivali’nde, ardından 15-24 Eylül tarihleri arasında Southampton Boat Show’da veya 21-26 Eylül tarihleri arasında Salone Nautico’da deneyimlenebilecek. Avrupa’da Yılın Yatı Ödülü’ne ilişkin karar, Ocak 2024’te, yeni BAVARIA C46’nın da elbette bulunacağı Düsseldorf’taki bagajda duyurulacak.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Yelken