Motoryat

Horizon Yachts 32 metrelik özel tasarım CC98 model süper yatın inşasına başladı

0

Horizon Yachts, deneyimli bir Horizon müşterisi tarafından 4. sipariş olan 32 metrelik özelleştirilmiş bir CC98 model süper yatın inşasına başladı.

Uzaktan kontrollü yatla gezmeyi seven “maceracı bir yat sever” tarafından yaptırılan yat, uzun menzilli seyir için tasarlanmış ve bir helikopter ve denizaltı taşıyabiliyor.

Avustralyalı sahibi, Horizon yatlarına sahip olan deneyiminden elde edilen özel ve “zorlu” ayrıntılar istedi. Sonuç olarak, yat Horizon E Serisi yatlara benzer bir dış cepheyi ve FD Serisinin iç kısmını bir araya getirecek.

Karbon fiber kompozitten yapılmış bir üst yapı, helikopter pisti için gerekli mukavemeti ve yapısal bütünlüğü sağlayacak ve üst güvertelerin ağırlığını azaltacak ayrıca denizaltıyı yerleştirmek için, tasarım ekli altı ayak ileri doğru konumlandırılmış kapalı skylounge’u görürken, ekipmanın yerleştirilmesi ve toplanması için iki kaldırma vinci dahil edilecek.

Teknenin üst bölümü ise Avustralya’nın alçak köprülerinin altından geçmesine izin vermek için bir teleskopik direğe ve radar kemerine sahip olacak.

Teknede konaklama, tam kirişli ana güverte özel kamarası da dahil olmak üzere beş kabinde toplam 10 misafir ağırlayabilecek. Teknenin diğer bölümlerinde ise, büyük kadırga ön güvertede yer alırken, ön cephede bir jakuzi ve güneşlenme alanı yer alıyor. Teknenin 2021 yılının başına planlanan teslimatı için inşaatı şu an devam etmekte.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat