Yelken

Hylas H60, Tayvan’daki özel tersane Hylas Yard’da üretiliyor

0

Hylas H60, beraberinde tüm dünyadaki yatçıların dikkatini çekecek bir performans seviyesi ve güzel bir görünümle birlikte geliyor.

Bu lüks yat, kalabalık mürettebat gerektirmeden basitçe kullanılmasını sağlayan kolaylıklar ile donatılmış.

H60, markaya daha geniş bir çekicilik kazandırmak için yenilikçi tasarım ve yapım tekniklerini benimsemiş. Birinci sınıf tasarımcı Germán Frers ile uzun ortaklığı ile Hylas Yard’da inşa edilen yat Bluewater gezi yatları için performans, işlevsellik ve kalite sınırlarını bir kez daha test ederek değer konusunda markanın itibarını sağlamlaştırıyor.

Modern seyir, yaşam tarzı arayan bir çift için mükemmel bir tercih olabilecek Hylas H60 basit kullanım için tasarlanmış yelken planı ile zorluk çekmeden kontrol edilebiliyor. Bu heyecan verici yeni gelişme, okyanusları konforlu güvenli bir şekilde geçmenizi sağlıyor.

Hidrodinamik gövde tasarımının akıcı hatları, okyanuslar arası geçişler sırasında konfor ve hız sunuyor.

İtalyan iç tasarım ekibi olan Hot Lab ile yakın işbirliği içinde çalışan Hylas’da üç veya dört kabin düzeni mevcut. Hylas touch, ahşap tipi, tane yönü, dolap tasarımı ve kaplama seçenekleri ile öne çıkıyor. Koltuklar, yüzeyler ve astarlar için çok sayıda renk ve doku seçeneği mevcut. Her Hylas iç mekanı benzersiz özelliklerle birbirlerinden biraz farklı tasarlanmış. Standart tekliflerin çoğu, müşteri kullanımı ve değişiklik taleplerinin getirdiği iyileştirmelerden kaynaklanıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Yelken