Motoryat

Lynx Yachts, YXT 24 Evolution serisinin ikinci gövdesi olan Roe Shadow’un lansmanını duyurdu

0

Bernd Weel tarafından tasarlanan gövde hatları, Diana Yacht Design’ın deniz mimarisi ve Darnet Design’ın iç tasarımı ile Roe Shadow, Lynx Yachts’ın en yeni özel destek gemisi.

Bu 27.30 metrelik yatın 75 metrekarelik ana güvertesi, iki dıştan takma Pascoe motorun yanı sıra bom vinci tarafından işletilen iki Sea Doo GTR 230’a ev sahipliği yapıyor.

Hem ana köprü hem de plaj platformu, tüm ekipmanlar piyasaya sürüldüğünde, güneşin veya barbekü partisinin, günbatımında veya hatta bir kokteylin tadını çıkarmak için denizde büyük ve rahat bir teras haline gelmelerine izin veren doğal tik ağacı ile kaplıdır. 100 inç dış mekan ekranı sayesinde bir film ya da futbol maçı izleme imkanınız bulunuyor.

İleri konumlandırılmış tekerlek yuvası 360 derecelik bir görüşe izin verir ve özellikle büyük arka pencere ekibinden navigasyon sırasında gemiye yüklenen oyuncakları ve ekipmanları da kontrol edebilir.

Bu sağlam gövde, toplam uzunluğu 27,30 metre ve 7,10 metre kirişe sahiptir ve 12 knotluk bir seyir hızı için iki 800 beygirlik MAN motorla güçlendirilmiştir.

Roe Shadow’un iç düzeni, iki ileri çift kabinde barındırılan dört mürettebata, ana geminin depolamasını artırmak için üç buzdolabına ve üç dondurucuya sahip büyük bir mürettebat kamarasına ev sahipliği yapıyor. Çamaşırhane, ana gemi hizmetlerini genişletmek için üç çamaşır makinesi ve üç kurutucu ile donatılmış.

Geminin ortasında iki büyük kabin vardır: sancak tarafı, wetsuits, kiteboard, ceketler ve benzeri spor ekipmanlarının depolanması için, liman kabini ise su sporları sırasında kullanılan spor ekipmanlarını ve aksesuarları ile su sporları için donatılmış.

Kiteboard, tüplü dalış ekipmanı, sörf tahtalarının yanı sıra şişme su oyunları ve oyuncaklar, büyük kıç kapağı aracılığıyla plaj platformuna doğrudan erişimi olan lazarette içindeki sörf dolabında saklanır. Lazarette ayrıca pratik büyük bir duşa sahip bir günlük kafaya ev sahipliği yapmaktadır. Motoryat, Nijkerk’te ilk kez suya indirildi.

LYNX YACHTS Satış ve Pazarlama Müdürü Filippo Rossi açıklamasında “Tersane, son olaylar ve belirsiz zamanlar nedeniyle, yatın sahibi, tersane ve tüm bu önemli ve özel anın kutlamalarını ertelemeye karar verdi. kooperatifler ve arkadaşlar, bu çok zor dönemin sona ereceği daha uygun bir an için bekliyor. ” dedi.

Yatın yeni sahibine teslimatı Nisan ayının ilk haftası için planlanıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat