Yelken

Oyster 595, Southampton International Boat Show’da görücüye çıkıyor

0

Son derece popüler olan ve yakın zamanda piyasaya sürülen Oyster 595, Berth M371’deki Southampton International Boat Show 2022’de gösterinin yıldızı olacak.

Bu safkan İngiliz 60 metrelik mavi su yelkenli yatı, benzersiz tasarımı, yeni teknolojisi ve Oyster’ın daha büyük yatlarından damıtılmış yapı özellikleri ile Oyster ürün yelpazesinin en popülerlerinden biri haline geldi. İyi derecede orantılı ve son derece çok yönlü olan Oyster 595, hızlı ve heyecan verici seyir için tasarlanmış ve direk içi sarma, otomatik yelken sistemi sayesinde iki kişi tarafından zahmetsizce kullanılabiliyor. Arttırılmış gövde hacmi ve geniş kıç bölümü, uzun geçişlerde hız için bol miktarda yelken gücü sağlıyor.

Oyster 595, draftı 2,68 metreden 1,79 metreye düşüren, daha fazla seyir alanı ve sığ demirleme yeri açan sığ bir salmaya sahip.

Yat dış bölümde; aynı hizada kıç ve ön güverteler, gizli hatlara sahip geniş yürüyüş yolları ve yüksek korkuluklar bulunduruyor. Sprey başlığı ve isteğe bağlı bimini ile korunabilen orta kokpit ve dümen konumu çevresinde sosyalleşmek için bolca alan mevcut. Yüzme platformu ve geri çekilebilir teleskopik passarelle seçenekleri, genellikle çok daha büyük süper yatlarda bulunan özellikleri olan 595’teki yüksek standartları vurguluyor.

Yatın, etkileyici ve esnek geniş yerleşim düzeni, sekiz misafiri lüks olarak ağırlayabilir ve gerektiğinde isteğe bağlı bir mürettebat kamarası sağlayacak şekilde yapılandırılabilir. Çağdaş iç tasarım, evin tüm konforlarını sunarak, teknede yaşamanın ve çalışmanın gerçekten zevkli ve pratik olmasını sağlıyor.

Tekne sahipleri, çeşitli iç yerleşim düzenleri ve çeşitli masif ahşap, iç renk şemaları ve kaplama seçenekleri arasından seçim yapabiliyor ve bu da onu piyasadaki en özelleştirilebilir 60 fit yatlardan biri haline getiriyor.

Toplamda 60 fitin biraz üzerinde olan 595, Oyster filosundaki daha büyük yatlardan damıtılmış bir dizi süper yattan ilham alan teknoloji ve tasarım özellikleri ile ağırlığının çok üzerinde yumruklar atıyor. Güvertenin altında, tümü Oyster Command System™ ile kontrol edilen şık ortam aydınlatması ve eğlence ile cömert bir açık salon sunuyor.

Yüksek kaliteli son teknoloji malzemeler ve en son üretim teknikleri kullanılarak katı ve titiz Lloyds Register standartlarına göre inşa edilen Oyster 595, Oyster’ın 49 yıllık deneyiminden ve anlayışından yararlanarak olağanüstü 60 fit mavi su seyir yatıyla sonuçlandırıyor. İstifleme, ses yalıtımı, kamu hizmetleri, servis ve muayene için yatın tüm ihalelerine kolay erişim dahil olmak üzere uzun mesafe ve mavi su gezintisi için her türlü pratiklik düşünülmüş.

Oyster 595, Southampton International Boat Show 2022’de görülebilecek.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Yelken