Yelken

Sunreef’in 24 metrelik süper yatı Bundalong satıldı

0

24 metrelik yelkenli yat Bundalong, anlaşmadaki müşterilerini temsil eden Denison Yatçılık’tan Wiley Sharp aracılığıyla yeni sahibine kavuştu. Bundalong, Sunreef 80 modern katamaran sloop serisinin bir üyesi olarak 2019 yılında piyasaya sürüldü ve 4.500.000 € ‘luk fiyattan satıldı.

Diğer birçok Sunreef yatı gibi, Bundalong da Polonya tersanesinde geliştirilmiş olan eksiksiz bir şirket içi tasarıma sahip. “Hampton tarzında” tamamlanmış beş en-suite kabine sahip olan Bundalong, teknede sekiz kişiye kadar misafir ağırlayabilecek alana sahip. Konuklar süper yatın orta bölümündeki iki VIP kabini, iki çift ön ve sancak tarafındaki ikiz kamara arasında seçim yapabilirler.

Açık alana sahip ana salon, yüksek tavanlara, tam boy panoramik pencerelere sahip ve 10 kişiye kadar misafir için oturma ve yemek bölümleri ile donatılmış.

Dış bölümde, yatın kıç tarafında açık havada yemek yeme imkanı ve ihale suya indirildiğinde yüzme “adası” olarak işlev görebilecek, yardımcı asansörüne bakan bir bar bulunmakta. Ön güvertede özel bir salon ve Flybridge’de buz makinesi ve buzdolabı içeren büyük bir Amerikan bar, barbekü ve yemek masası içeren eğlence olanakları bulunmakta.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Yelken