Yelken

TISG, 47 metrelik Perini Navi satışı için Edmiston ile ortaklık gerçekleştirdi

0

Lüks yatçılıkta küresel operatör olan İtalyan Deniz Grubu, Londra, Monaco, New York, Newport, Miami ve Mexico City merkezli lider aracı kurum Edmiston ile bir ortaklık imzaladı.

Edmiston, Newport, Rhode Island’daki Edmiston ofisi müdürü Bruce Brakenhoff’un kanıtlanmış sektör deneyiminden yararlanarak, yüksek performanslı sportif alüminyum şev içeren ilk yeni Perini Navi 47 metrelik yatının satışını münhasır olarak devralacak.

The Italian Sea Group’un Kurucusu ve CEO’su Giovanni Costantino, “Bu ortaklık Grubumuz için önemli bir stratejik değere sahip” yorumunu yaptı. Hem ABD’deki hem de ötesindeki pazar, yelkenli yatlarımıza ve Edmiston’ın deneyim ve uzmanlığına özel bir duyarlılık gösteriyor. Tasarım, kalite ve yenilikçilik konusundaki yerleşik itibarımızla birleştiğinde, mevcut ticari büyüme stratejimizi güçlendirecektir.” dedi.

Edmiston ofisi müdürü Bruce Brakenhoff, “TISG ile çalışma fırsatı için minnettarız ve uzun süredir Perini uzmanlığımızı ve derin bilgi tabanımızı Perini satışlarındaki üretken geçmiş performansımızı genişletmek için kullanmayı dört gözle bekliyoruz” yorumunda bulundu.

TISG’nin “Stratejik Görünüm 2023-2024” ile uyumlu uluslararası iş genişletme planı, önemli bir organik büyüme ve yeni önemli iş ortaklıkları içermektedir. 2022’de başlatılan strateji, ABD’nin Doğu Kıyısı’nda yatçılık için bir referans alanı olan East Hampton, Long Island’daki ilk amiral mağazasının ABD’de açılışını gördü ve Miami’de Lamborghini 63 için ilk Tecnomar yatının teslimatıyla güçlendi.

Şirketin Asya ve Basra Körfezi bölgelerinde kapsamlı bir satış yapısının geliştirilmesi, önde gelen referans yatçılık komisyoncuları ile önemli ortaklıklar yoluyla devam etmekte.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Yelken