Yelken

Vitters üretimi yelkenli yat Delusha’nın altı aylık onarımına Türkiye’de başlanıyor

0

43 metrelik Vitters yelkenli yat Delusha, Türk onarım sahası KRM’de altı aylık bir yenilemeye başladı.

Yat geçen ay tersaneye geldi ve gövde ve üst yapının tam boyanması ve iç mekanın tamamen yeniden tasarlanması ve yükseltilmesi dahil olmak üzere bir dizi çalışmadan geçecek.

Arka alan ve makine dairesi değiştirilecek ve üst yapı camları daha modern görünecek şekilde yeniden tasarlanacak. Ana MTU motorları, klima sistemleri ve su yapıcılar elden geçirilecek ve tüm seyir sistemleri değiştirilecek.

Tersane genel müdürü Kerem Başar, son 10 yılda sadece iki yelkenli yat yenilemesini tamamlayan tersane için projenin güvenliğinin bir “kilometre taşı” olduğunu söyledi.

“Bir KRM refit ailesi olarak, bu tür zorlu projelere sahip olmak, sınırları zorlamak ve bunları müşterinin tam memnuniyetiyle yüksek kalitede teslim etmekle gerçekten ilgileniyoruz.

“Bu aynı zamanda, süperyatın yenilenmesi için Türkiye’de bir şeylerin gerçekten iyi bir şekilde değiştiğini dünyaya göstermenin en iyi yolu ve bu hareketin lideriyiz.”

İlk olarak 1999 yılında teslim edilen Delusha, içten dışa Hoek Design Naval Architects tarafından tasarlandı ve sekiz konuk ve altı mürettebat barındırıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Yelken