Yelken

Wally, yeni wallywind110’un ilk gövdesinin satışını duyurdu

0

Wally, yeni wallywind110 yelkenli yatının ilk gövdesinin uzun süredir Wally ailesinin bir üyesi olan tutkulu ve sadık bir müşterisine satışını duyurdu.

“Wally’nin yelkencilik mirası efsanevidir ve marka, Ferretti Group altında yelken tarafındaki çabalarını iki katına çıkarıyor. Wally Genel Müdürü Stefano de Vivo, bu yeni karbon fiber yelkenli süper yatın satışıyla Wally, yelken tasarımı ve teknolojisinin ilerlemesine yaptığı dikkate değer katkıyı sürdürüyor. “Bir müşteri Wally’ye geldiğinde, en yüksek standartları bekleyebileceklerini biliyorlar ve bu deneyimli ve seçici sahibin bize bir kez daha güven duymasından son derece gurur duyuyoruz. Wallywind110, kalabalık bir yelkenli yat alanında baş döndürücü bir istisnadır ve 2024 yazında Akdeniz’de yelken açacağı zaman seyirciyi etkileyeceğinden eminim.” dedi.

Wally’nin Kurucusu ve Baş Tasarımcısı Luca Bassani yaptığı açıklamada, “Wally sahipleri bizim için aile gibidir ve hayallerini suya inşa etmek için bizi seçmeye devam ettiklerini bilmek beni son derece gururlandırıyor. En başından beri isteklerini dinleyip yatlarının benzersiz özelliklerine dönüştürdük ve Wally’nin deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde her zaman beklentilerinin ötesine geçmeyi başardık.” dedi.

Wally’nin zamansız stilinin tüm ayırt edici özelliklerini sergileyen wallywind110, güvenli ve rahat olmasının yanı sıra yüksek performanslı bir soyağacına sahiptir. Proje, judel/vrolijk & co denizcilik mimarisini bir kez daha Wally ekibi ve Santa Maria Magnolfi tasarım firması tarafından kaleme alınan iç ve dış çizgilerle birleştiriyor. Bu işbirliği, Wally’nin sadelik ve zarafet özelliklerini sergilerken aynı zamanda baş döndürücü bir hız ve istikrar sunan bir yat yarattı.

Wallywind110, bir güverte yatının hacimlerini ve konforunu sunan gerçek bir hibrittir, ancak aynı zamanda bir yarış teknesinin ruhuna ve performansına sahip gömme güverteyi içeriyor.

Yattaki yükseltilmiş salon konfigürasyonu ve deniz üzerinde teras konsepti, zarif yaşam alanını en üst düzeye çıkarırken baştan çıkarıcı çizgiler, şamandıraların etrafında hızlı, konforlu geçişler ve hız dönüşü sağlıyor.

80 metrekarelik dev kokpit tek bir seviyededir ve teknenin tüm genişliğini doldurur, bu tek başına en yenilikçi 150 fitlik yelkenli yatlarda bulunabilen aynı hacme sahiptir.

Süperyatta iç tasarım, 15 kişiye kadar oturma ve yemek yeme düzeniyle tamamen özelleştirilebilir. Salonun altına gizlenmiş makine dairesi ile sahne, yemek yemeyi, uzanmayı ve hatta çalışmayı şık bir şekilde birleştiren devasa bir açık plan alan için hazırlandı. Alçak profilli üst güvertenin tamamı boyunca bir tavan penceresi uzanırken, üst kat pencereleri ve gövde pencereleri bu bölümü bol güneş alan bir yaşam alanına çeviriyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Yelken