Yelken

Yelken dünyasının öncüsü Hanse Cannes’da

0

7-12 Eylül tarihleri arasında Fransa’nın sofistike kıyıları sizi çağırıyor. En lüks yelkenli yatlar Port Canto’da düzenlenecek Cannes Yat Festivalinde bir araya geliyor. Festivalde SAIL 209 adlı stantta Hanse 388, Hanse 418, Hanse 508 ve Hanse 548 modelleri sergilenecek.

HANSE 388 SPORTİF YELKEN KEYFİ. HER ANLAMDA.

Yelken keyfinden ödün vermeyen sıra dışı bir yat olan HANSE 388 güneş, deniz ve geniş manzara keyfini bolca alana sahip konforlu yaşam alanında, sorunsuz ve dinamik yelken performansıyla sunuyor.

Bu yenilikçi yatta her şey mümkün. Görüntüsü de sıradışı güzellikte.

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun iki farklı alan yerleşiminden birini seçin. HANSE 388 üçe kadar çift kişilik kamara; geniş ve uzun, ya da kullanışlı L şeklinde bir mutfak seçeneğinin yanısıra, birkaç kolay adımda konforlu bir şekilde uzanabileceğiniz bir lounge kanepesine dönüşebilen kanepeye sahip.

HANSE 418 İNANILMAZ GENİŞ. TEK KELİMEYLE BÜYÜLEYİCİ.

Yat yeni standartlar belirliyor, HANSE 418 denizde geçirilen her saniyeyi birinci sınıf keyfe dönüştürüyor.

Easy Sailing konseptiyle yelken yaparken de, limanda dinlenirken de mükemmel kontolü, kullanılan seçkin ve zarif malzemeleri ve çok sayıda döşeme opsiyonuyla sizi büyüleyecek.

Kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun üç farklı alan yerleşiminden birini seçin. HANSE 418’de rahatlatıcı bir atmosfere ve özel banyoya sahip master kamaranın da dahil olduğu dört ile altı arasında rahat yatak; geniş ve uzun, ya da L şeklinde bir mutfağin yanısıra, ayrı bir ilave banyo daha bulunuyor.

HANSE 508 HER ZAMANKİNDEN DAHA AKILLI, DAHA ZARİF VE DAHA RAHAT.

Yenilikçi yeni HANSE 508, ilerici tasarımı ve sınıfının en heyecan verici performans seviyelerinden biri ile mavi sularda rahat seyir için mükemmel bir yat.

Büyüleyici bir iç mekan ve son derece çeşitli akıllı kişiselleştirme seçenekleri ile HANSE 508, en yüksek esneklik, stil ve yaşam kalitesi standartlarını karşılar. Kendinizi mükemmel lükse hayran bırakın.

HANSE 548, ŞIK BİR ŞEKİLDE. ÖZGÜRLÜĞÜ HİSSETMEK.

HANSE 548 size katıksız bir duygu sunuyor.

Etkileyici denizci hatları ve zarif aerodinamik güvertesi inanılmaz performansına ve Easy Sailing konseptine vurgu yapıyor.

İçerideki alan havadar ve aydınlık. Teknede ayrıca iki pruva ıstralyası, zarif bir T-Tavan ve geniş bot garajı bulunuyor. Kısacası modern yelkenciliğin stili.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Yelken