Yelken

Yeni Gunboat 70 katamaran tasarımı tanıtıldı

0

Gunboat, yüksek performanslı seyir katamaranları portföyüne Gunboat 70 tasarımının eklendiğini duyurdu ve ilk ayrıntılarını 21-29 Ocak’ta Almanya’da Düsseldorf’ta düzenlenen Boot fuarında müşterilerine ve medya ortaklarına açıkladı.

Gunboat Yönetici Ortağı Benoit Lebizay projeyle ilgili yaptığı açıklamada; “Gunboat 68’i tasarladığımızdan bu yana altı yıl geçti ve şimdi 6 ve 7 birimleri ile 72 ve 80 serilerinin her birinden ikişer tane inşa ediyoruz ve ilkleri bu bahar ve yaz aylarında piyasaya sürülecek. Şu an evrim odaklıyız. Fransa’daki fabrika genel merkezimizden oluşturduğumuz tesisler ve ağ ile hassas tekne yapımında uzmanlaştık ve gerçekten yüksek düzeyde özelleştirme için kapıları açtık.” dedi.

Performans ve optimum yelken planı dengesi için teçhizat konumu, kabinin üst kısmına taşındı. Direk arkaya hareket ettirildiğinde, yelken planı daha büyük bir kendinden tramolalı (J2) ve mürettebat için daha kolay yönetilebilen daha yüksek bir ana yelken içeriyor.

Gunboat imzalı iç dümen ve ön kokpit kurulumuna ek olarak ikili kıç dümen ekleme seçeneği. İçeride, direksiyonun yeni bir işlevi, yönlendirme sırasında optimum konumlandırma için merkezden iskeleye ve sancağa dönebilme yeteneğidir. Sancak tarafı gövdesinin kıç tarafında bulunan genişletilmiş kaptan kabini, salonda daha da fazla oturma/dinlenme/yemek alanı için mürettebat dağınıklığına sahip bir mutfak seçeneği içeriyor.

Gunboat 80 projeleri aracılığıyla geliştirilen iyileştirmeleri ve yükseltmeleri içeren yeniden tasarlanmış sistemler, daha temiz, daha hafif, daha dayanıklı ve güvenli sistemlerle sonuçlanıyor.

Gunboat 70, kasıtlı olarak çok yönlü bir platform ve tekne sahibinin imleci ayarlamasına ve Gunboat’unu tam seyirden maksimum performansa ve aradaki herhangi bir süreklilik üzerinde optimize etmesine olanak tanır. Seçenekler, platformun performansı, güvenliği ve uygulanabilirliği için VPLP ile işbirliği içinde tasarlanmış. Daha fazla kişiselleştirmeyi tercih eden müşteriler, Gunboat’ın sektör genelindeki kapsamlı uzman ağıyla bağlantı kurma erişimine sahip.

70’in ön tasarım çizimleri ilk bakışı sunuyor. Yoğun talep üzerine dış tasarım, kardeş serisinin zarif, sportif estetiğiyle aynı çizgide kalıyor. Kabin, 68 ve 80’dekinden orantılı olarak daha geniştir, tavanı güneş enerjisi için daha fazla alan ve içinde daha fazla kabin hacmi mevcut.

Daha büyük kıç sürgülü kapılar, kıç kokpit ve salonu açık bir yaşam planı hissi ile bağlama seçeneğini genişletiyor. Yeni, derlenmiş iç tasarım, Gunboat’ın modern minimalizmini korurken, yaşam tarzının arzularını biçim ve işlev olarak birleştiriyor.

Süperyatta; Master kabin geniş hacimler, mahremiyet ve manzara sunuyor. Kapsamlı bir iç kişiselleştirme yelpazesi, her müşterinin gereksinimlerini karşılamasına ve kendi dokunuşlarını eklemesine olanak tanıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Yelken