Yelken

Yeni Hanse’ye kişisel tasarım seçeneği yeni konfigüratörle birlikte geldi

0

Tasarımdan performansa, özelleştirilebilirlikten alan kullanımına kadar pek çok yenilikle standartları değiştirmeye gelen Hanse 460 modeli, hayalinizdeki tekneyi oluşturmanız için A’dan Z’ye her detaya online olarak sizin karar vermenizi sağlayan konfigüratörüyle de bir ilke imza atıyor.

Hanse’nin Hanse 460’la başladığı 3D konfigüratörde aklınızdaki mükemmel tekneyi ete kemiğe büründürebiliyorsunuz.

Teknenizi satın almadan önce kendi konfigüre ettiğiniz sadece size özel teknenizi görüp, içinize en çok sinen teknede karar kılabiliyorsunuz.

Radikal yenilikçi, çevik ve konforlu. Fransız yat tasarımcıları Berret-Racoupeau tarafından Hanse’nin ilki olan bu yat, maksimum yenilik ile hızlı seyir ve kolay yelken gibi geleneksel Hanse değerlerini tümü tutarlı bir şekilde modern sportif bir görünümle bir araya getiriyor. Sonuç, kaptanlar için saf adrenalin ve aileler için denizde şık bir ev vaat eden bir yat.

Yepyeni yapılandırıcısı, Hanse 460’ınızı üç boyutlu ve tüm perspektiflerden sunuyor. Renk, yüzeyler, omurga çeşitleri hepsini bir tıklama ile değiştirebilir, tekneyi istediğiniz yöne çevirebilir ve herhangi bir açıdan inceleyebilirsiniz. Ve sonuçtan memnun kaldığınızda, sadece bir tıkla yeni hayalinizdeki Hanse’yi sipariş edebilirsiniz. Karanlık modu açın ve aslında kişiselleştirilmiş Hanse 460’ınız marinada sizi bekliyor gibi görünsün.

Konfigüratör Link: https://www.hanseyachtsag.com/hanse/gb/yachts/hanse-460/configurator/new-boat/?type=1625652352

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Yelken