Motoryat

35 metrelik modern süperyat Exuma teslime hazır

0

Gruppo Fipa bünyesinde yer alan Maiora firması yeni 35 Exuma modelinin ilkinin üretiminin tamamlandığını ve sahibine teslim edilmeye hazır olduğunu bildirdi. 35.10 metrelik uzunluğa sahip olan 35 Exuma, dış tasarımdaki modern yapısıyla dikkat çekiyor.

Çelik gri rengi gövdeye sahip olan Exuma’nın camları da film kaplı. Böylece iç mekanın dışarıdan görünmesi engellenmiş. Bu konuda yatın içindeki gizliliğe önem verildiğinin altı çiziliyor.

En üst güvertesinde geniş bir dinlenme alanı, jakuzi, güneşlenme alanları bulunan yatın alt ve gölgeli katlarında ise yemek ve yine dinlenme alanları bulunuyor.

Venge, ceviz ve meşe ağaçlarının birleşiminden yapılan dış mekan zemin ve iç mekan tasarımıyla da dikkat çekiyor. 11 kişilik misafir konaklama kapasitesi bulunan yatın ayrıca da 5 kişilik görevli kapasitesi yer alıyor.

Birçok odasında boydan boya cam yer aldığı için hem ışık hem de manzaradan maksimum verim sağlanmış. Ayrıca film kaplı camlarla da güneş ışığının daha az rahatsız edeceği belirtiliyor.

Üç adet Caterpillar C32 Acert motoruyla toplamda 35 knot hıza kadar ulaşan yat, 28-30 knot bandında rahat seyahat ediyor. Yatın bu yaz Akdeniz kıyılarında boy göstereceği de belirtildi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat