Motoryat

37 metrelik CCN süperyat Run Away teslim edildi

0

Baglietto Group, 37 metrelik CCN süper yatı Run Away’i sahibine teslim etti.

Teslimatla ilgili bu gelişme süper yat Temmuz 2020’de Avenza’da suya indirildikten sonra geldi. Üretici ayrıca, 2022 baharı için teslimatının planlandığı Carrara’daki tersanede 40 metrelik bir kardeş teknede inşaata başladığını açıkladı.

Stefano Vafiadis tarafından tasarlanan DOM 123, yeni bir tekne serisinin ilki ve ev anlamına gelen Latince “domus” kelimesinden esinlenmiş. Modern, genç bir yat sahibinin yaşam tarzına hitap etmek için tasarlanmış olup, eşit ölçülerde sade konfor ve İtalyan tarzı sunmakta.

Alüminyumdan yapılmış Run Away, 16 knot azami hız ve 15 knot seyir hızı için ikiz CAT C32 motorlarla güçlendirilmiş.

Genç olan tekne sahibi için tasarlanan Run Away, özel teraslı bir ana güverte kaptanı da dahil olmak üzere toplam 12 konuk için altı kabinli bir yerleşim düzenine sahip.

Teknede dört misafir kabini ve dönüştürülebilir spor salonu olarak kullanılan beşincisi, bitişik bir hamamın bulunduğu alt güvertede oturuyor. Skylounge’da hem kapalı hem de açık yemek alanı bulunurken, güneşlenme terasında bar, güneşlenme alanı ve jakuzi bulunmakta. Ayrıca teknedeki garaj 5,8 metrelik bir tender kapasitesine sahip.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat