Motoryat

46 metrelik Pink Shadow tersaneye geri döndü

0

Son iki haftada Atlantik okyanusunu geçen Pink Shadow, Hollanda’da üretildiği yer olan Damen’in tersanesine geri döndü. Geçtiğimiz sene Damen tarafından üretilen 46 metrelik lüks yat, 53 metrelik Baltic firmasının yelkenlisi Pink Gin VI’nın sahibi tarafından satın alınmıştı.

Joy Rider ismiyle üretilen yat, yeni sahibi tarafından Pink Shadow ismine dönüştürülmüş, Florida’daki Damen ekibi tarafından da kozmetik olarak elden geçmişti. Yatın önünde bulunan grafiti tadındaki ahtapot resmi de bu elden geçme sırasında yerleştirildi. Bu sayede yat, denizde dikkat çeken bir hale bürünmüş oldu.

Ana güvertesi özelleştirilebilir olan Pink Shadow, yeri geldiğinde dahili vinç özelliği sayesinde birçok küçük tekne ve su oyuncaklarını güverteye taşıyıp depolayabiliyor. Güverte boş olduğu zamanlarda ise 200 kişiye kadar sosyal etkinlik düzenleme imkanı sunuyor.

Güvertenin genişliği aynı zamanda yine boş halindeyken helikopter pisti olarak kullanılmasına da imkan tanıyor. Yatın iç tarafı ise ana güvertenin büyüklüğüne oranla epey küçük kalıyor. Toplamda bir sahibi için oda, 2 tane de misafir odası olmak üzere üç odası bulunuyor. Bu üç odada toplam 6 misafir konaklayabiliyor.

Pink Shadow, Atlantik macerasından sonra özellikle salgının olduğu bu günleri bakım ve onarım çalışmaları için değerlendirmek üzere Damen’in Hollanda’daki tersanesine yanaşmış durumda.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat