Motoryat

46 metrelik süperyat Benetti Mistress satış aşamasında

0

46.1 metrelik Benetti yatı Mistress, 5 Aralık’ta müzayedede satılacak. Şu anda Brisbane, Southport’ta bulunan yat, Avustralya merkezli müzayedeci Lloyds Auctioneers & Valuers tarafından satılıyor.

Müzayedeci daha önce yat için teklif vermenin sadece 1 $’dan (AUS) açılacağını duyurmuştu. O zamandan beri, teklifler 3 milyon doları (AUS) aştı.

Müzayededen önce, 1990 Benetti yapısı Mart 2021’de bilinen son satış fiyatı 3.900.000 € ile satıldı. Yat, Avustralya’nın doğu kıyılarında düzenli kullanılan bir kruvazör ve Whitsunday Adaları’nı kapsamlı bir şekilde keşfetti.

Beş çift kişilik kabin ve bir tek kişilik kabinden oluşan süitlerde 11 misafir ağırlayabilen Mistress, 10 kişiye kadar mürettebatı tamamlayabilmekte. Stefano Natucci’nin dış tasarımıyla büyüleyici bir Zuretti iç tasarımına sahip.

Yatın, 2021 Aurora V585 orta konsol, iki Jet Ski, tüplü dalış malzemeleri ve elektrikli olta dahil tüm aksesuarlarıyla birlikte satıldığı anlaşılıyor. Teknedeki diğer öne çıkan özellikler arasında spor salonu, sauna ve üst güverte spa havuzu yer alır.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat