Motoryat

60 metrelik süperyat Amels 200’ün üçüncüsü tamamlanmak üzere

0

Üçüncü 60 metrelik Amels 200 Limited Edition model süperyat, şekillenmeye başladı.

İnşaatçı tersane tarafından açıklanan COVID-19 önlemlerinin etkisine rağmen, avlunun Vlissingen merkezli tesisinde planlamaya devam ediliyor.

Bu tersane ekibinin mühendisler ve tasarımcılar da dahil olmak üzere diğer personeli evden çalışırken teması en aza indirmek için saha ekibi az kişiyle çalışmaya devam etti. Yat’ın teslimatının 2021 yılında gerçekleştirilmesi beklenmekte.

Genel müdür Rose Damen ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Tersanede çalışanların sağlığı ve refahı bizim önceliğimizdir, dolayısıyla bu yeni gövdenin gelişi tedarikçilerimiz de dahil olmak üzere herkesin büyük bir kararlılık ve uyarlanabilirlik göstermesiyle gerçekleşti. Endüstrimizdeki bu krizden birlikte geçeceğimiz için bu birliktelik bana çok güven veriyor.” Dedi.

Tim Heywood tarafından tasarlanan bu son Amels 200 süperyatında, tersanede ilk kez işbirliği yapan Laura Pomponi’nin tasarımını kaleme aldığı özel iç mekanlar da yer alacak.

Yat 970GT iç mekanda toplam 12 misafir için konaklama imkanı sunacak. Dört katlı yapıda asansör konukları güneşlenme alanı ve spor salonuna kadar hızlıca taşıyabilecek.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat