Motoryat

88 metrelik asimetrik katamaran Asean Lady satışa çıktı

0

Olağanüstü 88 metrelik asimetrik katamaran Asean Lady, 30.500.000 € fiyatla satışa sunuldu. Güney Pasifik’te yüzyıllardır kullanılan bir bambu payandalı kano olan Proa’nın tasarımından ilham alan Asean Lady, ilk teslim edildiği 2004 yılından bu yana kendine özgü tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Tamamen çelikten oluşan süperyat, ilk olarak 2004 yılında Çin tersanesinde Proa 88 modeli olarak piyasaya sürüldü ve dış tasarımı Ian Mitchell’in, iç tasarımı ise Anne Chang’ın kontrolünde yapıldı. Olağandışı yat, konukların şık bir şekilde seyahat etmelerini ve ayrılmalarını sağlayan kıç tarafta bulunan helidek de dahil olmak üzere olağanüstü süper yat olanaklarıyla dolu.

Helikopter pistinin yanı sıra, Asean Lady’nin pruvada dört Jetski için depolama alanı bulunuyor ve bu da teknedeki konuklara bol su sporları eğlencesi sağlıyor.

Tekneye bindikten sonra konuklar, özel giriş holünden yatın içine giriyor.

Ana merdiven, konukları yemek alanı, salon ve bar içeren teknedeki yaşam alanlarına indiriyor.

Asean Lady, tropik iklimler göz önünde bulundurularak tasarlandı ve bu sayede içeride misafirleri eğlendirmek için çok sayıda kapalı alan mevcut tutuldu. Bu alanlardan biri, konukların akşam yemeğinden önce bir aperatifin tadını çıkarabilecekleri salon ve bardır.

Teknedeki ana resmi yemek alanı, akşam yemeği için 14 kişilik bir partiye ev sahipliği yapacak kadar büyük.

Asean Lady’de konaklama, 160 metrekarelik devasa master kabin de dahil olmak üzere sekiz kabinde toplam 18 misafir için mevcut durumda.

Katamaranda, master kabin, bir ebeveyn banyosu ve bitişiğinde özel bir ofis ile donatılmış.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat