MotoryatVideo

Arcadia, Sherpa XL model yatının satışına başladı

0

İtalyan tersanesi Arcadia Yachts, Sherpa XL serisinde 24 metrelik modelinin satışını duyurdu.

Yeni inşa edilen yat, bu yılın ilerleyen zamanlarında, Napoli merkezli avluda yapım aşamasında olan diğer dört yatla birlikte teslim edilecek.

Hot Lab’ın çağdaş iç mekan tasarımı üç veya dört kabinli bir düzen sunuyor. Çevre dostu Sherpa XL yat, Arcadia’nın 2kW’a kadar temiz elektrik sağlayan güneş panelleri ile donatılmış.

Kokpit, konuklara tam görünüm sağlamak için açık bir görünüme sahip ayrıca üst katta bir bar ve kiler olanaklarıyla hizmet veren büyük bir skylounge bulunmakta.

Sherpa XL, 10 knotta 1.500 deniz mili menzili elde eden 10 ila 12 knot uzun menzilli bir hıza sahip yaklaşık 22 knot maksimum hıza ulaşması beklenen ikiz Volvo Penta IPS 1.050 ana motorlarıyla güçlendirilmiş.

Sherpa XL yatının son satışı, avlunun koronavirüs pandemisi yoluyla işçilerini desteklemek için bir dizi finansal girişimde bulunduğunu söyledi. Ayrıca “İtalyan hükümeti tarafından yerleştirilen sosyal güvenlik ağlarından” faydalanıyor.

Tersane direktörü Ugo Pellegrino yaptığı açıklamada “Esnafımızın sükuneti bizim için çok önemlidir, çünkü bu soğukkanlılık yeni coşkuyla tekrar başlayabilmemize izin verecek” Dedi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat