Motoryat

Azimut, yeni S7 ile Boot Düsseldorf’ta olacak

0

Azimut, 2023’ü Boot Düsseldorf’ta, sportif bir kişiliğe ve segment için tüketimde ve dolayısıyla emisyonlarda rakipsiz bir azalma sağlayan kalbinde bir dizi teknolojiye sahip yeni S7’nin dünya prömiyeriyle karşılıyor.

Azimut, bu yıl 21-29 Ocak tarihleri arasında Düsseldorf Uluslararası Boat Show’a heyecan verici yeni bir ürünle bir kez daha katılıyor: Cömert hacimler ve çağdaş, ışık dolu bir tasarımla geliştirilmiş, S Koleksiyonunun sportif yeni katılımcısı Azimut S7 oldu.

Alberto Mancini’den gerçekten ilham alan dış tasarımıyla bu 22 metrelik tekne, Azimut’un Düşük Emisyonlu Yat kategorisine katılıyor. Sportif bir ruhu azaltılmış çevresel etki ile başarılı bir şekilde birleştiren bir teknedir, çünkü S7 teknenin toplam ağırlığını azaltmak için yaygın olarak karbon fiber kullanımını içeren yat endüstrisindeki teknolojik olarak en gelişmiş çözümleri kullanıyor, yüksek verimli bir tahrik sağlıyor.

Azimut’un filosu, Alman tekne fuarında, kısa süre önce kariyeri için Compasso d’Oro ödülünü kazanan mimar ve tasarımcı Michele De Lucchi liderliğindeki multidisipliner mimarlık firması AMDL Circle tarafından tasarlanan Lounge’da, bu ilk yeni üründen oluşacak. 2023 Fly Collection’da yine Alberto Mancini’nin dış tasarımına sahip iki modele eşlik ediyor: Fly 53 ve Fly 78. Her ikisi de ilki olan orta boy flybridge yatlar, denizde uzun tatillerini konforlu bir şekilde geçirmek isteyen aileler için idealdir. ikincisi, Achille Salvagni’nin sofistike iç tasarımıyla geliştirilmiş Carbon-Tech neslindeki bir modeldir.

Alman tekne fuarındaki bir diğer önemli tekne, yat endüstrisinde crossover konseptini ilk kez sunan Magellano Koleksiyonunun bir örneği olan Magellano 66’dır. Azimut Ar-Ge ekibi ile P.L. Ausonio Naval Architecture, tüm eğlence yatçılığı pazarı için bir ölçüt haline gelecek kadar verimli olduğunu yıllar içinde kanıtlamış olan ikinci nesil Dual Mode tekne anlaşmasını imzaladı.

Görüldüğü gibi Düsseldorf Boat Show, Azimut’a küresel liderliğini vurgulayacağı bir sahne sunacak ve en son teknolojiyi sürdürülebilirlik odağıyla birleştiren ürünler sunacak. Çevreye ve tüm deniz ekosistemine saygı konusu, pragmatik bir yaklaşımla, tüketimi önemli ölçüde azaltan ve enerji verimliliğini artıran modeller geliştirilerek ele alınmaktadır.

Azimut, 21-29 Ocak 2023 tarihleri arasında Boot 2023’te Salon 6, Stand D58’de olacak.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat