Motoryat

Baglietto, 41 metrelik Paszkowski tasarımı Superfast süperyatı satışa çıkarıyor

0

İtalyan tersanesi Baglietto, Francesco Paszkowski Design tarafından içten dışa tasarlanan 41 metrelik Superfast süperyatının satışını duyurdu.

Bu gelişme avrupalı ​​bir sahibi için yapım aşamasında olan ilk Superfast 42 süper yatının inşaatına başlanmasından sonra geldi.

“Şampanya” gövde rengine sahip olan alüminyum açık yat, aerodinamik bir profile ve alt güvertede düzenlenmiş tüm konaklama birimlerine sahip. Kaptan geminin ortasında, VIP ileri ve bir kaptanın kamarası ve iki çift kamaradan oluşan mürettebat bölmelerinin kıç tarafında oturuyor.

Kıç tarafındaki ihale garajı bir tarafta açılıyor. Bu arada ana güverte, tavandan tabana pencereler sayesinde doğal ışık alıyor ve ana salonun önünde bir pilot istasyonu bulunuyor.

Teknede güç, 33 knot maksimum hız ve 28 knot seyir hızı için üç MTU 12V2000 M97 motordan geliyor. Teslimatın 2023 için yapılması planlanıyor.

Satışla ilgili konuşan Baglietto ticari müdürü Fabio Ermetto, “35 metrenin üzerindeki alüminyum yatların yapımında dünya liderliğimizi teyit eden bu yeni siparişten özellikle memnunuz.” dedi.

Avlu, geçen senenin Aralık ayında Paszkowski tarafından tasarlanan üç yeni modeli ortaya çıkardı.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat