Motoryat

Bering’in cep gezgin yatı B77 Antalya’da denize indirildi

0

24 metrelik Bering B77 gezgini Veronika, Türkiye’deki Bering Yachts tesisinde denize indirildi. Bu, Bering Yachts’ın 2021 yılı için Antalya Serbest Bölgesi’nde planladığı dört lansmanın ilki olup, yılın ikinci yarısında Bering 70, Bering 92 ve Bering 76’nın lansmanı da gerçekleştirilecek.

Yarı özel bir proje olarak Veronika, cesur gezginlerden oluşan bir aile için yeterli güç, malzeme ve eğlenceye sahip mükemmel bir uzun menzilli gezgin olarak tasarlandı.

Bering tarafından kendi bünyesinde tasarlanan bu çelik gövdeli yat, klasik bir dış cepheyi en güncel özelliklerle harmanlıyor. İçeride, üç katlı olan Veronika, altı konuğu ve dört mürettebatı ağırlayacak kadar geniş, ancak aynı zamanda kısaltılabiliyor. 170 Gros ton hacmiyle, 24 metrenin altındaki diğer yat markalarının çoğundan daha iyi performans gösteriyor.

Ağır deplasmanlı B77’nin lansmanı, Antalya Serbest Bölge marinasının sağladığı yepyeni 560 ton kapasiteli gezer lift ile gerçekleştirildi. Daha büyük gemilerin denize indirilmesi için ayrıca, süper yat yapımı ve tamir projeleri için özel olarak ayrılmış yeni hangarların yanı sıra 2.000 tona kadar tamamen yeni vinçler ve seyahat asansörleri de tersanede mevcut durumda.

Bering Yachts’ın kurucusu ve yöneticisi Alexei Mikhailov, “Bu 77 altbilgi ile kompakt kruvazörlerin yeni bir bölümünü açıyoruz,” diyor: “O, marinalardaki en uzun yat olmayabilir, ancak anlamak için teknik özelliklere bakmanız yeterlidir. onun yetenekleri. İletişimi sadece bir örnektir: Veronika’nın iki uydu İnternet anteni vardır ve tüm sistemler iki katına çıkarılmıştır, bu nedenle hiçbir zaman uydu bağlantısı olmadan kalmaz. Bu güvenebileceğiniz bir yat.” dedi.

Veronika, yüksek enlem keşif gezisine başlamak için Avustralya’ya gönderilmeden önce yerel deniz denemelerinden geçecek.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat