MotoryatVideo

Lüks ve işlevsellik: Chris-Craft Launch 28 GT

0

Fiberglas icat edilmeden önce birçok tekne bir dereceye kadar sanatsal değerdeydi, ancak günümüzün seri üretim dünyasında gerçek sanat özel yapım yatların dışında, Chris 63 Craft 28 GT gibi bir tekne bulana kadar yaygın olarak görülmez.

Chris-Craft, bu teknenin görünümüne çok fazla zaman ve çaba harcadı, son zamanlarda üretim, yapım aşamasını takip eden kimseyi şaşırtmayacak.

Chris-Craft yeni bowrider’ını çok yönlü olarak konumlandırıyor ve modeli İsviçre çakısı olarak tanımlıyor.

Teknenin iç donanımına değinmek gerekirse, dümen kokpit koltuğunun arkasında çekmeceli bir buzdolabı ve dümen kısmının altında ise portatif bir tuvalet mevcut durumda. İlave bir buzdolabı, lavabo ve ızgara kaptan koltuğunun arkasındaki sancak köşesi oturma yerini alabiliyor. Sürgülü güneş yastığı arkalığı isteğe bağlı olarak oturma ve uzanma pozisyonuna getirilebiliyor.

28 GT, tekne inşasında kaliteli malzeme ve tekne yapım sürecinde mükemmelliğin hala ne kadar önemli bir unsur olduğunu ortaya koyuyor. Bu yeni model için estetik ve yüksek kaliteli ahşap işleri (her ikisi de şirket içinde üretiliyor) ön planda tutulmuş.

Teknede kullanılan vernikli maun ve tasarımcısının yeni “dalga” deseninde çapraz dikişli döşemeleri, özel paslanmaz çelik bağlantı parçaları, 28 GT’yi zamansız bir klasikteki modern bir yorum haline getirmiş.

Teknik Özellikler

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat