Motoryat

Circa Marine, yeni 40 metrelik Circa SXV 40 ile süperyat menzilini genişletiyor

0

Yeni Zelanda merkezli tersane Circa Marine, ürün yelpazesine yeni bir model olan Circa SXV 40’ı ekledi. 40 metrelik platform, 24 metrelik Circa modelinin başarısı üzerine inşa edildi ve bir kaşif yat olarak kullanıma uygun çok amaçlı bir model olarak tasarlandı, (destek gemisi veya araştırma gemisi). Yatın tasarımı, Auckland merkezli LOMOceanMarine firmasından geldi.

Tamamen alüminyumdan inşa edilen SXV 40, dört misafir kabini ve dört mürettebat kabini içeren önerilen bir konaklama düzeni ile kişiselleştirme için birçok alan sunacak.

SXV 40, kendisine 18 knot azami hız ve 60bin litre yakıt kapasitesi sağlayan dokuz metrelik bir ışın ve ikiz 1800 motorla tasarlanmıştır. 126 metrekarelik büyük bir arka güverte, bir helikopter, denizaltı veya diğer araç ve aksesuarlar dahil olmak üzere oyuncakların ve botların saklanması için bol miktarda alan sağlayacak.

Tersanenin temsilcisi yaptığı açıklamada; “Circa 24’ün başarılı bir şekilde geliştirilmesinden ve birkaç tarafla yapılan görüşmelerden sonra, daha büyük bir 40 metrelik platformun çok yönlülük ve yetenek sunduğuna karar verdik” dedi.

Circa Marine’in filosunda altı yat bulunmakta ve mevcut amiral gemisi 33,5 metrelik Iceberg’dir.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat