Motoryat

Cranchi Yachts 25 metrelik amiral gemisini ortaya çıkardı

0

İtalyan avlusu Cranchi Yachts 25 metrelik yeni amiral gemisi yat Settantotto’yu tanıttı.

Tersane’nin araştırma merkezi ile işbirliği içinde olan Christian Grande tarafından tasarlanan Settantotto’nun üst yapısı, avluya göre “göz alıcı” bir renk kombinasyonuna sahip.

Teknenin dış tasarımı ise aynı zamanda şık ve kıvrımlı bir profil ve yatın açık havada flybridge ve ana güvertesinin kıvrımlı geniş sosyalleşme ve dinlenme alanları ile karakterize ediliyor.

Süper yat diğer bölümlerinde ise; denize inen, ihale garajını bir plaj kulübüne dönüştüren büyük bir yüzme platformuna sahip.

Hacimli iç mekan, dört kabinde toplam sekiz konuk için konaklama imkanı sunuyor. Settantotto’da ayrıca iki personel için yeterince büyük bir ensuite mürettebat kabini bulunmakta.

Yattan bahseden Grande ise şunları söyledi: “Cranchi Settantot’daki alanın genişliği bizi, arkadan boyalı gibi yatçılık dünyasında hala alışılmadık olan bağımsız mobilya elemanlarını ve kaplamaları kullanan belirgin bir mimari matrise sahip bir tasarıma doğru itti ve duvarlar için cam ve kumaş kaplamalar kullanılmış. Büyük açıklıklar dış ve iç mekanları birleştirerek doğal ışığı ve deniz unsurunu tasarıma entegre ediyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat