Motoryat

Dünya Yatçılık, “Gizli Aşk” projesini yeniden başlattı

0

Türk yat avlusu Dünya Yatçılık, kapsamlı bir kış tamirinin ardından 36 metrelik Amels Superyacht Secret Love’ı yeniden başlattı.

Ekim ayının sonlarında tersaneye geldiğinden bu yana Secret Love, motorlar, jeneratör, boya işleri ve güverteler üzerinde yapılan çalışmalarla tam bir revizyondan geçti.

Avlu, 10 yıl boyunca teknenin sahibin aynı kişi olmasına rağmen, Secret Love için“yaş belirtileri gösteriyor” dedi.

Sonuç olarak, mühendislik sistemlerinde bir dizi iyileştirmenin yanı sıra makine dairesinin elden geçirilmesi ve dış boyada tam bir yenileme yapıldı.

Makine dairesi de yeniden boyandı ve pompalar, ana motorlar ve elektrik sistemleri kontrolden geçti. Süper yatın tik güverteleri de değiştirildi ve dış yaşam alanları yükseltildi.

Lansmanın ardından yat, yaz sezonu için haziran ayı ortasında yeniden teslim edilmeden önce teste tabi tutulacak.

Koronavirüs pandemisinin neden olduğu bozulmaya rağmen, başlangıç ​​programına yakın şekilde gecikme olmadan çalışma tamamlandı.

Sovren Yat Yönetimi direktörü Stephen Warren ise yaptığı açıklamada; “Çok zor koşullar altında tersane işleri tamamlamayı ve yatı en az gecikmeyle hazırlamayı başardı.” dedi.

Dünya yatçılık satış ve pazarlama direktörü Jeremy Roche ise açıklamasında; “Tersane, mevcut krizle ilgili rehberliğe uymak için çalışma düzenlerinde değişiklikler kabul etti. Zorluklar oldu ama biz her zaman açık kaldık.” dedi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat