Motoryat

Echo Yachts yeni 50 metrelik destek katamaranını tanıttı

0

Avustralyalı üretici Echo Yachts yeni inşa edilmiş özel 50 metrelik süper yat destek katamaranının anlaşmasının imzalandığını duyurdu.

Alüminyum katamaran, 2017 yılında tersane tarafından teslim edilen FRP kompozit katamaran Charley’e “benzer” bir model olarak tanımlanıyor.

14 metrelik beam uzunluğuna sahip katamaran, One2Three Naval Architects’in deniz mimarisinde tasarlandı. Bağımsız macera seyri ve süper yat desteği için tasarlanan katamaranın temel özellikleri arasında artan yakıt verimliliği ve geniş bir ürün yelpazesi bulunmakta.

Teknede konaklama ise toplam 20 konuk ve 17 mürettebat için mevcut ayrıca çeşitli su oyuncakları, dalış mağazası, hiperbarik oda, helikopter iniş pisti ve depolama alanı bulunuyor.

Projeden bahseden Echo Yachts satış ve pazarlama müdürü Chris Blackwell şunları söyledi: “Bu yeni teknenin heyecanına ek olarak, Echo’nun burada (Batı Avustralya’da) dünya standartlarında ‘eko-verimli’ tekneler yaratma taahhüdüne çok iyi uymasından çok memnunuz.” dedi ve Echo Yachts’ın “çok güvenli COVID-19 serbest ortamı” sayesinde şu anda “asgari kısıtlamalar ve engelsiz tersane verimliliği” ile çalıştığını da sözlerine ekledi

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat