Motoryat

Falcon Tenders yeni limuzin ihale tasarımını sunuyor

0

İngiliz tender üreticisi Falcon Tenders, İtalyan tasarımcı Anna Borla ile işbirliği içinde 10,5 metrelik yeni bir limuzin tender’ı sundu.

Falcon Tenders’ın mevcut yelpazesi gibi, yeni limuzin hibrit kapasitelere ve tamamen elektrikli tahrik sistemlerine sahip olacak ve 100 metre ve üzeri bir süperyata eşlik etmesi amaçlanan özel bir tasarım olacak.

Limuzin ihalesi, Falcon Tenders CEO’su Mark Pascoe tarafından sunulan serinin ilki durumunda. İşbirliği hakkında konuşurken, her zaman “mühendislik ve elektrik sistemlerinin en yüksek kalitesini sürdürmeye keskin bir gözle bakarak, taze fikirler ve konseptlerle hareket ettiğini” söyledi ve devam etti: “Bu tamamen yeni limuzin konsepti, bizi inovasyon yolumuzda tutuyor”.

İhalenin tasarımı, dikey pruva lambaları ve dairesel lombozlara sahip belirgin bir alçak profille karakterize ediliyor. Teknenin ortasından geçen bir cam şerit, doğal ışığın zarif deri koltuklara ve ahşap unsurların bir karışımına ve sağduyulu bir aydınlatmaya sahip olan iç mekana akmasını sağlıyor.

Soğuk bir Arktik mavisi renginde tasarlanmış olan ihale, bitki bazlı epoksi reçineden üretilecek ve süper yat standartlarına göre elle kaplanacak ve boyanacak. Güverte, mürettebatın içeride oturan misafirleri rahatsız etmeden pruvadan kıça kolay erişimini sağlamak için stratejik olarak düzenlendi.

Tasarımcısı Anna Borla şunları söyledi: “Limuzin botuyla seyahat ederken, açılır kristal içecek sürahilerinden ve parlak, doğal bir ambiyanstan dokunulabilir kumaş ve malzemelerin kullanımına kadar konuk deneyimine yeni bir konfor düzeyi getirmek istedim.”

Bu yılın başlarında Anna Borla, Aria 50 adlı yeni bir 50 metrelik konsept tasarımı sundu. Yeni tasarım, yakın zamanda iki tam özel ihale projesi için sözleşme imzalayan Falcon Tenders için yoğun bir dönemde geldi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat