Motoryat

FDC Yachts, 39 metrelik ikinci çok amaçlı Aluna modelini ortaya çıkarttı

0

Türk tersanesi FDC Yachts, Aluna serisinin ikinci modelini ortaya çıkardı. Aluna 127, Red Yacht Design’ın kendine özgü dış ve iç tasarımına sahip 39 metrelik deplasmanlı bir yattır.

Tersaneye göre süperyat, “dünya yat pazarına farklı bir bakış açısı sunmayı” hedefliyor ve hem keşif yatı hem de destek gemisi olarak kullanılabiliyor ve 2025 yazında lansmanı planlanıyor.

Aluna 127’nin göze çarpan bir özelliği, üst yapısının öne yerleştirilmesi sayesinde oluşturulan, etkileyici derecede geniş arka güvertesidir. Geniş güverte, eğlenmek ve rahatlamak için harika bir yer olmanın yanı sıra, 12 metreye kadar bir bot da dahil olmak üzere su oyuncaklarını saklamak ve bir helikopter indirmek için kullanılabilir.

Yatta kıç tarafta, konuklar daha fazla oyuncak muhafazasının yanı sıra bir beach club ve neredeyse suya değecek kadar açık havada bir spor salonu bulabilirler.

Yat, geniş özel teraslı ve ikiz banyolu bir tekne sahibinin süiti de dahil olmak üzere beş geniş ve konforlu kabinde 10 misafir ağırlıyor. Ortak alanlar arasında ana salon ve yemek alanı ile toplantılar, film gösterimleri ve daha fazlası için kullanılabilecek çok amaçlı bir salon bulunmaktadır.

Tasarımın öne çıkan özellikleri arasında, salonu doğal ışıkla dolduran taban-tavan pencereleri ve onu tüm deniz koşullarında kullanılabilir kılan yüksek bir pruva yer alıyor.

Aluna 127, 2025 yazındaki lansmanından önce Ocean Independence ile şu anda satışta.

Aluna, serinin çok işlevli tasarımı ve esnek yerleşim düzenini destekleyen ikinci modelidir. Bu model 2023 yazında suya inmesi planlanan Aluna 87’yi takip ediyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat