MotoryatVideo

Ferretti Yachts 860’ın ilk ünitesi suya indi

0

İlk Ferretti Yachts 860’ın lansmanı, yatçılık dünyasına zarif “Made in Italy” stiliyle gösterilen son teknoloji tasarım çözümlerine sahip bir flybridge getiriyor. Konfor, keyif ve üstün performansa özel önem verilen projenin sunumundan sekiz ay sonra, bugün suya indirilen ilk ünite, Akdeniz’deki ilk gezisi için yat sahibine teslim edilecek.

Ferretti Yachts 860, çağdaş tasarımını ve çok yönlü iç ve dış mekanları seven bir İtalyan yat sahibi için mükemmel bir seyir deneyimi ile birleştirildi. Seçilen Classic Mood versiyonu, yatın sancak tarafındaki açılır pencerenin işaret ettiği, dış ve iç mekanlar arasında maksimum sürekliliğe sahip bir yatın etkileyici boyutunu hafif dokunuşlarla vurgulayan cesur kontrastlara sahip sıcak, koyu renklere dönüştürüyor.

Stil evrimi ve mimari ayrıntılara odaklanma, markanın tasarım vizyonunu, Art Deco’dan ilham alan kıvrımlar ve ana güverteyi alt güverteye, iç tasarımın ağırlık merkezine bağlayan büyük sarmal merdiven gibi dekor özelliklerine tamamlıyor.

Tasarımın hedefi, markanın artık konfor, İtalyanlık, zamansız tasarım ve işçilikle eşanlamlı olan çağdaş “Just like Home” konseptine uygun olarak, teknede ideal sofistike atmosferi oluşturan yeni bir uyum yaratmakta.

Piero Ferrari tarafından yönetilen Stratejik Ürün Komitesi ile Ferretti Group Mühendislik Departmanı arasındaki işbirliğinin sonucu tamamlanan Ferretti Yachts 860, mimar Filippo Salvetti’nin (dış tasarım) ve Ideaeitalia (iç tasarım) tarafından geliştirilen üçüncü yat.

Akdeniz’deki ilk yolculuğunun ardından yat, Monte Carlo’daki Ferretti Group Özel Gösteriminin yıldızlarından biri olacak ve Eylül 2022’de Cannes Boat Show’da dünya prömiyerini yapacak.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat