Motoryat

German Yacht Couture tarafından üretilen 70 metrelik süper yat konsepti Screen 70 ortaya çıktı

0

Frank Neubelt’in tasarım stüdyosu German Yacht Couture tarafından maksimum yaşam alanlarına sahip 70 metrelik bir süper yat konsepti ortaya çıktı.

Screen 70 adlı konsept, dört güverteye yayılmış 700 metrekarelik yaşam alanına sahip devasa bir 1400GT iç mekanı içeriyor. Bu bölümler, baş ve kıçta özel teraslar ve bir ana kamara ile birlikte gelen özel tekne sahibinin güvertesini içeriyor.

Alt güvertede dört ikiz kamara ve üst güvertede iki VIP, her ikisi de özel teraslı, yedi kamarada 14 kişilik konaklama konfigürasyonunu tamamlıyor.

Stüdyo, “Screen 70, aile ve arkadaşların gezinmesi için tasarlandı” dedi. “Covid-19 deneyimi göz önüne alındığında, özel alanlara özellikle dikkat edildi.”

Teknenin diğer bölümlerinde, dört güverteye hizmet veren bir asansör ve entegre bir sinemaya sahip 110 metrekarelik bir beach club bulunuyor. Diğer olanaklar arasında sauna, spor salonu ve kıç güvertede sekiz metrelik bir havuz yer alırken, güneşlenme terasında başka bir sinema ve jakuzi bulunmakta. Ön garajda dokuz metreye kadar olan oyuncaklar ve ihaleler saklanabiliyor.

Dört adet Rolls Royce elektrikli dizel motorla çalışan Screen 70’in azami hızı 18 knot iken, 10 knot’ta 9000 deniz mili menzile ulaşabiliyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat