Motoryat

Itama’dan gelen yeni model 45S’e ilk bakış

0

Itama’dan yeni bir modelin geleceği haberi tam olarak sıradan bir olay değil ve bu olay gerçekleştiğinde bile, radikal bir ayrılık olarak nitelendirilebilecek hiçbir şey beklememek mantıklı. Itama 45S’yi yerini aldığı modele göre tanımak için Itama Anorak Topluluğu’nun harcama yapan bir üyesi olmanız gerekir.

Itama’nın tasarımında; modern yürüyüş güvertesi, modüler koltuklar ve dıştan takmalı motorlar çağında uzun pruva, açık kokpit, kas tekne şeklini korumak konusunda çok zekice meydan okuyan bir detay var. Itama, trendlere ters düşmeyecek bir tasarımda üretildi.

Bu tasarımla birlikte, Itama 45 üzerinde, ihaleyi suya indirme ve çekme kapasitesine sahip bir hidrolik platform ve ön camda düzgün bir şekilde entegre edilmiş bir geçiş bölümü de dahil olmak üzere bazı iyileştirmeler bulunduruyor.

Alt bölümde; bir veya iki kabin seçeneği bulunmakta Itama 45S, Ferretti 500 ile tamamen aynı motorlarla donatılmış, ancak burada, 34 knot maksimum hız ve 200 nm menzil ile 29 knot seyir hızı için yaklaşık 4 ton daha az ağırlığa sahip durumda.

            Teknik Özellikler

  • LOA: 45ft 4in (13.8m)
  • Beam: 13ft 0in (3.95m)
  • Motorlar: Twin Cummins QSB6.7 550hp
  • En yüksek hız: 34 deniz mili
  • Başlangıç ​​fiyatı: 756.400 € (KDV dahil)

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat