Motoryat

Lamborghini 63 sürat teknesi Tecnomar denize indirildi

0

Lamborghini 63 sürat teknesi için yeni Tecnomar’ın ilk ünitesi, Italian Sea Group’un İtalya’nın Marina di Carrara kentindeki genel merkezinde denize indirildi.

19 metrelik motor yat 24 ton ağırlığında ve hem süper yatlardan hem de süper arabalardan hoşlanan müşterileri memnun etmek için tasarlanmış iki markanın bir geçiş modeli. İlk gövde, ayırt edici bir altın gövde boyasına ve İtalyan bayrağının renklerine atıfta bulunan ayrıntılara sahip fakat tüm modeller, tekne sahibinin isteklerine göre özelleştirilebiliyor.

Yatın tasarımı, Lamborghini’nin 354 km hıza ulaşabilen karbon fiber hibrit bir spor otomobil olan Siàn FKP 37 modelinden ilham alıyor. Bu yat suda, iki MAN V12-2000HP motorunun gücü altında 60 knot hıza ulaşabiliyor ve bu da onu Tecnomar filosunun en hızlı teknesi yapıyor.

Bir Lamborghini süper otomobiliyle aynı malzemeleri kullanan özel olarak tasarlanmış motor yat, özel bir “karbon kaplamadan” yapılmış ve İtalyan üretici tarafından geliştirilen otomobillerde olduğu gibi ayırt edici motor çalıştırma düğmesine sahip. Diğer ayrıntılar arasında son derece aerodinamik bir profil, Lamborghini roadster modellerinden ilham alan sert tavan ve konsept otomobil Terzo Millennio’ya saygı duruşunda bulunan ön farlar yer alıyor.

The Italian Sea Group CEO’su Giovanni Costantino, yeni modelin tanıtımında, “Lamborghini ile bu yenilikçi ve zorlu proje fütürist bir simge haline gelecek” yorumunu yaptı.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat