Motoryat

Lazzara Yachts 26 metrelik LPC 85 katamaranı tanıttı

0

ABD merkezli tersane Lazzara Yachts, yeni 25.9 metrelik LPC 85 modelini tanıttı. Çok gövdeli gemi, tersanenin katamaran hattının amiral gemisi ve bu yıl ilk gövdesini satan 21,3 metrelik LPC 70’in izinden gidiyor.

GRP yat, alt güverte kıç tarafında yer alan ve 80 metrekarelik bir alanı kaplayan sahildeki bir beach club alanına doğrudan erişim sağlayan bir tekne sahibi süiti ile alışılmadık bir yerleşim planına sahiptir. Kullanılmadığı zaman, platform bir ihalenin saklanması için kullanılabilir. Kabin, 10,6 metrelik kirişin tamamını kaplıyor ve suya erişim sağlayan açılır deniz teraslarıyla tamamlanıyor.

Yattak alt güvertedeki diğer dört çift kişilik kabin, ışığın gövde pencerelerinden süzülmesine izin veren açık plan bir tasarıma sahiptir.

Süperyat diğer bölümlerde, motorlu katamaran, iskele, sancak ve kıç tarafa kayar cam kapılarla çevrili, iç ve dış alanları birleştirmek için tamamen geriye kaydırılabilen cömert bir ana salona sahiptir. Alan, kıç güvertede bir çift güneşlenme minderine ve ön güvertede bir Portekiz köprüsüne bitişiktir.

Yat, Lazzara’nın geçen yıl teslim ettiği UHV 87’yi takip ediyor. 26,5 metrelik yüksek hacimli yat, ilk kez Cannes Yat Festivali 2022’de görücüye çıktı.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat