Motoryat

Lynx Yachts YXT serisini iki yeni destek modeliyle genişletiyor

0

Hollandalı avlu Lynx Yachts, YXT destek gemilerine iki yeni model ekledi.

Bernd Weel’in dış tasarımı ile 34 metre ölçülerindeki YXT 34 Plus ve YXT 34 Sport, “geniş bir kullanım ve kişiselleştirme” özelliğine sahip.

YXT 34 Plus “zarif bir gemi” olarak tanımlanırken, YXT Sport “kapsamlı ve zorlu maceralar” için tasarlanmış ve “güçlü ve erkeksi bir dış cepheye” sahip.

Her iki model de büyük bir RIB, limuzin ihale, dört Jet-Ski ve bir denizaltı dahil olmak üzere, ihale ve oyuncakları saklamak için 145 metrekarelik açık bir güverteye sahip. Her iki teknede de 360 derecelik manzaraya sahip bir tekerlek yuvası ve 3,5 metrelik bir mesafede 15,2 ton kaldırma kapasiteli bir mafsal bom vinci bulmakta.

Her iki modelin güvertesinin altında, sahibinin isteklerine göre özelleştirilebilen 14,5 metrelik iki oda var. Mevcut düzende, bu odalarda bir ütü istasyonu, üç çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesi bulunmakta.

Her iki model de 24,5 metrekarelik mürettebat kabini ve altı konuk için üç özelleştirilebilir çift kabini içeriyor.

YXT 34 Sport, ek depolama alanına sahip makine dairesinin 62 metrekarelik bir lazarette alanına sahipken, YXT 34 Plus, Beach Club’a doğrudan erişime sahip 62 metrekarelik bir spor salonuna sahip.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat