Motoryat

Majesty 120’nin deniz testleri başladı

0

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Gulf Craft firması, üretim aşamasındaki amiral gemisi modeli 37 metrelik Majesty 120’nin yapımının tamamlanıp suya indirildiğini ve suda testlerin başladığını açıkladı.

37 metrelik yat, Gulf Craft için büyük önem taşıyor. Firmanın ürettiği önemli yatlardan biri haline gelen Majest 120’nin bu ayın sonunda sahibine teslim edileceği de belirtildi.

Çift 2600 hp dizel MTU motoru bulunan Majesty 120’nin hızıyla ilgili net bir bilgi verilmedi. İtalyan Cristiano Gatto Design firması tarafından iç tasarımı yapılan yat, aynı zamanda üretim aşamasındaki ve daha büyük boyutlu olan Majesty 140 ve Majesty 175 modellerine de ilham kaynağı olacak şekilde tasarlanmış.

5 geniş odada 10 misafirin konaklama kapasitesi bulunan Majesty 120’nin 7 görevli çalışma ve konaklama imkanı bulunuyor. Gulf Craft’ın COO’su Paul Gray, Majesty 120’nin deniz testlerinin başarılı gittiğini ve ay sonundaki tesliminden sonra aynı ailenin daha büyükleri için üretimlerini hızlandıracaklarını açıkladı.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat