Motoryat

Maritimo One, sportif balıkçılık teknesi sevenler için S51 sedan motor yatını geliştirdi

0

Lüks motor yat üreticisi Maritimo’nun uzman özel bölümü Maritimo One, Yeni Zelanda merkezli bir sportif balıkçılık meraklısı için özel olarak tasarlanmış bir tekne daha üretti.

S51 sedan motoryat, en son teknolojiye sahip bir oyun kulesi ile donatılmış ve aynı zamanda kokpitte bir dizi başka özel modifikasyona sahip, denizde balık avı için kurulum yapan ve seyir halinde balıkçılık yapabilme imkanını sizlere sunan serinin ilk modelidir.

Maritimo’nun Genel Müdürü Phil Candler yaptığı açıklamada, “Maritimo One, teknelerinde, özellikle spor balıkçılığı sektöründen istedikleri konusunda çok özel fikirlere sahip müşterilerden talep artışı yaşıyor ve geçen yıl Maritimo One bölümünün lansmanından bu yana, çevrede bir soruşturma dalgasına neden olan model Yeni Zelanda’ya 22 metrelik kapalı bir flybridge de dahil olmak üzere özel balık modifikasyonlarına sahip bir dizi tekne ürettik.” diyor.

Aynı zamanda oyun kulesi ve kokpit ve kıç aynalığı modifikasyonlarına sahip bir M59 modeli, Maritimo One özelleştirme bölümü aracılığıyla gelecek olan bir sonraki tekne konumunda bulunuyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat