Motoryat

NBA yıldızı Tony Parker’ın süperyatı Infinity Nine suya indirildi

0

Türk tersanesi AvA Yachts, 5 Ağustos’ta Antalya Serbest Bölgesi’nde suya düşen 35 metrelik Infinity Nine’ın tamamlandığını duyurdu.

NBA yıldızı Tony Parker tarafından görevlendirilen yat, çelik bir gövdeye, alüminyum üst yapıya ve bombeli pruvaya sahip Kando kompakt kaşif yatlarının serisinin ikincisidir.

Çağdaş stil ile karakterize edilen yat, kendi özel güvertesine sahip bir üst güverte ustası da dahil olmak üzere altı kamaralı tam bir özel iç mekana sahiptir.

AvA Yachts Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Atilla Küçükdiker, yeni lansmanla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Antalya’da sahip olduğumuz tüm çalışanlarımızın olağanüstü becerilerinin kanıtı ve AvA Yachts’ın heyecan verici Kando serisi çağdaş kaşif yatlarının gerçekten mükemmel bir örneği.” dedi.

320 GT’de ve 6000 deniz milinin üzerinde bir menzile sahip olan Infinity Nine, gerçekten küresel bir odak noktasına sahip. Mürettebat odaları, ayrı bir kaptanın çift kabini de dahil olmak üzere üç kabinde altı kişilik bir personeli ağırlayabilir. Yattaki diğer önemli özellikler arasında kıçta genişletilmiş bir yüzme platformu, üst güvertede spor salonu ve avluya göre “radikal” iç tasarım yer alıyor.

COVID ve tedarik zinciri sorunlarıyla ilgili gecikmelerin ardından, tersane, yatın sahibine bu kadar anlayışlı olduğu için teşekkür etti. Süperyat, Eylül ayında Cannes Yatçılık Festivali’nde görücüye çıkacak.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat